Vehema tee 1
Viimsi, Viimsi vald,
74001 Harjumaa

Firmast

Veeberi Elektritööde OÜ on äriühing, mis on asutatud 24. jaanuaril, 1992. aastal AS Tantus nime all. Alates 1996. aastast tegutseb ettevõte oma praeguse nime all.

Meie kokkuhoidev ning rõõmsameelne personal on erialaselt koolitatud, oma töös pädev ning on edasiviivaks jõuks firma maine kujundamisel. Ettevõtte omanik ja juhataja, omades ise A-klassi pädevust, hindab kõrgelt tehnilisi teadmisi ning seetõttu on töö teostamise professionaalsus ja kvaliteet tingimusteta esikohal.

Ettevõttel on olemas Viimsis oma kontor-ladu ning kaarhall, kus asub töökoda ja masinapark (tõstukid, puurmasinad, kraanad jms). Põhitegevuseks vajamineva tehnika remondi ja hooldusega on läbi aastate tegelenud meie oma töökoja töötajad, mistõttu käesolevaks ajaks pakume põhitegevuse kõrval ka autoremondi teenust, samuti rendime ka tehnikat välja.

Meie peamisteks koostööpartneriteks on läbi aegade olnud Tallinna Linnavalitsus, Elektrilevi OÜ ning erinevad Harjumaa vallavalitsused. Valdavalt olemegi töid teostanud Tallinnas ja Harjumaal, kuid vajadusel ka kaugemates Eesti piirkondades.

Ettevõttes on välja arendatud, dokumenteeritud ja juurutatud oma juhtimissüsteem, mille käsitlusalaks vastavalt põhitegevusele on madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude ja -süsteemide ehitus.